mailer desk
search
cancel
location_on
2000
Woolworths Weekly Catalogue NT Half Price Special offers
Tasmanian Heritage Brie or Camembert 200g – From the Deli
$6.00 each
1/2 Price, Save $6.50
$30 per kg
Coca-Cola Classic, Diet or Zero Sugar Soft Drink Varieties 10 x 375ml
$12.05 each
1/2 Price, Save $12.10
$3.21 per litre
Just Caught Snacking Varieties 600g-1 kg – From the Freezer
$14.00 each
1/2 Price, Save $14.00
Red Rock Deli Potato Chips 165g
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
$1.82 per 100g
Arnott's Tim Tam Chocolate Biscuits 165-200g
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
Red Bull Energy Drink 4 x 250ml
$6.80 each
1/2 Price, Save $6.85
$6.80 per litre
mode_comment
Send it!
Feedback sent! You're amazing! 💖