mailer desk
search
cancel
location_on
2000
Woolworths Weekly Catalogue NSW Half Price Special offers
Tasmanian Heritage Brie or Camembert 200g – From the Deli
$6.00 each
1/2 Price, Save $6.50
$30 per kg
Coca-Cola Classic, Diet or Zero Sugar Soft Drink Varieties 10 x 375ml
$11.50 each
1/2 Price, Save $11.50
$3.07 per litre
Just Caught Snacking Varieties 600g-1 kg – From the Freezer
$14.00 each
1/2 Price, Save $14.00
Red Rock Deli Potato Chips 165g
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
$1.82 per 100g
Arnott's Tim Tam Chocolate Biscuits 165-200g
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
Red Bull Energy Drink 4 x 250ml
$6.50 each
1/2 Price, Save $6.50
$6.50 per litre
Kellogg’s Nutri-Grain 290g, Sultana Bran 420g or Coco Pops 320g
$3.50 each
1/2 Price, Save $3.50
Coca-Cola Classic, Zero Sugar or Diet Soft Drink Varieties 1.25 Litre
$2.25 each
1/2 Price, Save $2.25
$1.80 per litre
Old El Paso Standard Kits 290-520g
$4.25 each
1/2 Price, Save $4.25
Dynamo Professional Laundry Liquid 2 Litre or Capsules Pk 29
$14.50 each
1/2 Price, Save $14.50
Schweppes Lemonade, Soda Water or Mixer Varieties 1.1 Litre
$1.65 each
1/2 Price, Save $1.65
$1.50 per litre
Olina's Bakehouse Artisan Crackers 90-100g
$2.50 each
1/2 Price, Save $2.50
Ritz Crackers 217-227g
$1.75 each
1/2 Price, Save $1.75
Colgate Plax Mouthwash Alcohol Free 1 Litre
$6.00 each
1/2 Price, Save $6.00
60¢ per 100ml
Mount Franklin Lightly Sparkling Water 10 x 375ml
$11.50 each
1/2 Price, Save $11.50
$3.07 per litre
Dairy Farmers Thick & Creamy Yoghurt 140-150g – From the Fridge
$1.65 each
1/2 Price, Save $1.65
Darrell Lea Chocolate Bites 120-204g
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
Finish Ultimate Plus Material Care Dishwasher Tablets Pk 80
$42.00 each
1/2 Price, Save $42.00
53¢ per ea
Helga’s Wrap Varieties 445-508g Pk 7-8
$2.75 pk
1/2 Price, Save $2.75
Primo Short Cut Bacon 750g – From the Fridge
$8.40 each
1/2 Price, Save $8.40
$11.20 per kg
La Famiglia Garlic Slices 270g – From the Fridge
$3.40 each
1/2 Price, Save $3.40
$1.26 per 100g
Golden Crumpets Rounds Pk 6
$2.40 pk
1/2 Price, Save $2.40
40¢ per ea
Primo Kransky Double Smoked or Cheese – From the Deli
$11.25 kg
1/2 Price, Save $11.25 kg
$1.13 per 100g
Birds Eye Air Baked Fish 250-380g
$5.50 each
1/2 Price, Save $5.50
McCain AirFryer Chips or Hash Browns 525-750g
$2.75 each
1/2 Price, Save $2.75
Old El Paso Premium Kits 295-505g
$4.75 each
1/2 Price, Save $4.75
Heinz Beans 420g
$1.75 each
1/2 Price, Save $1.75
42¢ per 100g
Nestlé Medium Chocolate Bars 35-50g or Allen's Mini Lolly Bags 60-64g
$1.50 each
1/2 Price, Save $1.50
The Natural Confectionery Co. 130-230g, Sour Patch Kids 190g or Pascall Sugar Bags 160-300g
$2.50 each
1/2 Price, Save $2.50
Pringles Potato Chips 134g
$2.75 each
1/2 Price, Save $2.75
$2.05 per 100g
Popcorners 130g
$2.40 each
1/2 Price, Save $2.40
$1.85 per 100g
Arnott's TeeVee Snacks Chocolate Biscuits 175g
$2.75 each
1/2 Price, Save $2.75
$1.57 per 100g
Mars Share Packs 132-192g
$3.75 each
1/2 Price, Save $3.75
Nature Valley Crunchy Granola Bars 252g Pk 6
$3.45 each
1/2 Price, Save $3.45
$1.37 per 100g
Fibre One Bars or Squares 105-120g Pk 5
$3.45 each
1/2 Price, Save $3.45
Nescafé Coffee Sachets Pk 8-10
$4.00 each
1/2 Price, Save $4.00
Moccona Liquid Espresso Coffee Sachets Pk 8
$4.30 each
1/2 Price, Save $4.30
54¢ per ea
Décor Microsafe EasyHeat Jewel Oblong Containers Pk 3 x 375ml
$6.00 each
1/2 Price, Save $6.00
$2 per ea
Décor Adventurer Insulated Double Wall Stainless Steel Bottle 1.2 Litre
$16.75 each
1/2 Price, Save $16.75
BabyLove Bulk Nappy Pants Pk 22-34
$10.00 each
1/2 Price, Save $10.00
Nature's Way Kids Smart Vita Gummies Multi-Vitamin Plus Pk 120~
$16.00 each
1/2 Price, Save $16.00
$13.33 per 100 ea
Nature’s Way High Strength Magnesium Tablets Pk 150~
$13.50 each
1/2 Price, Save $13.50
$9 per 100 ea
Blackmores Magnesium Glycinate Tablets Pk 100~
$20.00 each
1/2 Price, Save $20.00
$20 per 100 ea
Blackmores Glucosamine Sulfate 1500mg Tablets Pk 150~
$25.00 each
1/2 Price, Save $25.00
$16.67 per 100 ea
Blackmores Odourless Fish Oil Capsules 1000mg Pk 200~
$20.00 each
1/2 Price, Save $20.00
$10 per 100 ea
MCoBeauty Fragrance Mist 90ml
$10.00 each
1/2 Price, Save $10.00
$11.11 per 100ml
Sunsilk Shampoo or Conditioner 350ml
$4.25 each
1/2 Price, Save $4.25
$1.21 per 100ml
MCoBeauty XtendLash Lengthening Mascara 7ml
$14.00 each
1/2 Price, Save $14.00
$20 per 10ml
Nivea Rich Nourishing Body Lotion 400ml
$5.00 each
1/2 Price, Save $5.00
$1.25 per 100ml
Nivea 72H Antiperspirant Aerosol Deodorant 250ml
$5.25 each
1/2 Price, Save $5.25
$2.10 per 100ml
Radox Shower Gel 1 Litre
$6.00 each
1/2 Price, Save $6.00
60¢ per 100ml
Banana Boat SPF 50+ Sunscreen Lotion 400g§
$15.00 each
1/2 Price, Save $15.00
$3.75 per 100g
Nivea Sun Protect & Moisture SPF 50+ Sunscreen Lotion 400ml§
$14.00 each
1/2 Price, Save $14.00
$3.50 per 100ml
Cancer Council SPF 50+ Ultra Sunscreen 110ml§
$7.50 each
1/2 Price, Save $7.50
$6.82 per 100ml
Head & Shoulders Plus Shampoo or Conditioner 345ml
$8.00 each
1/2 Price, Save $8.00
$2.32 per 100ml
Johnson’s Body Wash 1 Litre
$6.50 each
1/2 Price, Save $6.50
65¢ per 100ml
Pantene Miracles Shampoo or Conditioner 350-375ml
$6.50 each
1/2 Price, Save $6.50
Thank You Body Wash or Hand or Body Wash Refill 1 Litre
$8.95 each
1/2 Price, Save $9.00
90¢ per 100ml
Olay Regenerist Retinol 24 Overnight Wrinkle Concentrate 10ml
$30.00 each
1/2 Price, Save $30.00
$30 per 10ml
Carefree Barely There Liners Pk 42
$2.75 each
1/2 Price, Save $2.75
7¢ per ea
Stayfree Ultra Thin Regular Pads With Wings Pk 14
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
21¢ per ea
Brunnings Ready To Use Bug Kill or Rose Spray 1 Litre
$5.00 each
1/2 Price, Save $5.00
50¢ per 100ml
Brunnings Premium Potting Mix 25 Litre
$7.00 each
1/2 Price, Save $7.00
28¢ per litre
Brunnings Organic+ Fertilisers 2.5 kg
$7.00 each
1/2 Price, Save $7.00
28¢ per 100g
Brunnings 1 Hour Action Weed Kill 1 Litre
$7.00 each
1/2 Price, Save $7.00
70¢ per 100ml
Seasol Hose On 1.2 Litre
$6.30 each
1/2 Price, Save $6.30
53¢ per 100ml
Chux Magic Eraser Spot Cleaner Pk 8
$2.30 each
1/2 Price, Save $2.35
29¢ per ea
Vileda Handi Dish Refillable Handle Pk 1
$2.40 each
1/2 Price, Save $2.40
Scotch-Brite Sponge Scourer Pk 3
$2.50 each
1/2 Price, Save $2.50
83¢ per ea
Vileda All-Purpose Cloth Pk 6
$3.20 each
1/2 Price, Save $3.20
53¢ per ea
Grillworx Push Button Lighter Pk 1 – Assorted
$4.35 each
1/2 Price, Save $4.35
Armada Foil Trays Small Pk 10
$5.50 each
1/2 Price, Save $5.50
55¢ per ea
Willow Cooler 25 Litre
$23.50 each
1/2 Price, Save $23.50
Churu Purée Cat Treats Pk 4 x 14g
$2.25 each
1/2 Price, Save $2.25
$4.02 per 100g
Nature’s Gift Wet Dog Food 700g
$1.75 each
1/2 Price, Save $1.75
25¢ per 100g
Pedigree Dentastix Dog Treats Pk 7
$3.50 each
1/2 Price, Save $3.50
50¢ per ea
Nature's Gift Grain Free Dry Dog Food 2.5 kg
$9.50 each
1/2 Price, Save $9.50
38¢ per 100g
Fussy Cat Grain Free Dry Cat Food 2.5 kg
$13.25 each
1/2 Price, Save $13.25
53¢ per 100g
Fussy Cat Wet Cat Food Pk 12 x 80g
$6.75 each
1/2 Price, Save $6.75
70¢ per 100g
Fussy Cat Crunchers Cat Treats 100g
$1.90 each
1/2 Price, Save $1.90
$1.90 per 100g
Quilton Classic 3 Ply Toilet Paper Pk 8
$4.30 each
1/2 Price, Save $4.30
30¢ per 100 sheets
Morning Fresh Dishwashing Liquid 400ml
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
75¢ per 100ml
White King Toilet Gel 700ml
$3.20 each
1/2 Price, Save $3.30
46¢ per 100ml
Ka Laundry Capsules Pk 45
$18.00 each
1/2 Price, Save $18.00
40¢ per ea
Bref Power Active or Premium Toilet Rim Block Pk 2 x 50g
$5.50 each
1/2 Price, Save $5.50
$5.50 per 100g
Pine O Cleen Platinum Laundry Sanitiser 2 Litre
$14.00 each
1/2 Price, Save $14.00
$7 per litre
Glen 20 Disinfectant Spray 375g
$6.50 each
1/2 Price, Save $6.50
$1.73 per 100g
Dodo $23 Starter Pack†
$7.00 each
Better than 1/2 Price, Save $16.00
Lebara $30 Starter Pack‡
$10.00 each
Better than 1/2 Price, Save $20.00
Telstra $44 Starter Kit~
$15.00 each
Better than 1/2 Price, Save $29.00
Optus $49 SIM Starter Pack§
$17.00 each
1/2 Price, Save $22.00
mode_comment
Send it!
Feedback sent! You're amazing! 💖