mailer desk
search
cancel
location_on
2000
IGA IGA WA Medium Metro Half Price Special offers
MasterFoods Barbecue or Tomato Squeezy Sauce 475‑500mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.10
$2.10 each
CC’s Corn Chips, Samboy or The Natural Chip Co Chips 175g Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.50
$2.50 each
$1.43 per 100g
Arnott’s Shapes 130‑190g or Light & Crispy 120g Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.00
$2.00 each
Mars, Snickers or Maltesers Fun Size Pack 132‑192g Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.75
$3.75 each
Monster Energy Drink 4x500mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $8.75
$8.75 each
$4.38 per Litre
Rexona Advanced Protection 72hr Antiperspirant Spray 220mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $5.50
$5.50 each
$2.50 per 100mL
Primo Short Cut Rindless Bacon 750g
1/2 Price, Save $8.40
$8.40 each
$11.20 per kg
Kirks 10x375mL Selected Varieties
1/2 Price
$8.00 each
$2.13 per Litre
Coca-Cola 12x300mL Selected Varieties
1/2 Price
$12.00 each
$3.33 per Litre
Pepsi, Solo or Schweppes Infused Natural Mineral Water 10x375mL Selected Varieties
1/2 Price
$10.00 each
$2.67 per Litre
Sunbites Grain Waves Wholegrain Chips 170g or Doritos Scoops 120g Selected Varieties
1/2 Price
$2.60 each
Pringles Chips 118‑134g Selected Varieties
1/2 Price
$2.75 each
Cadbury Roses Chocolate Box 380g
1/2 Price
$10.00 each
$2.63 per 100g
Rexona Advanced Protection 72hr Antiperspirant Roll-On 50mL Selected Varieties
1/2 Price
$2.75 each
$5.50 per 100mL
Kleenex Complete Clean Toilet Tissue 9 Pack
1/2 Price
$4.50 each
29¢ per 100 sheets
Schmackos Strapz or Stix Dog Treats 500g Selected Varieties
1/2 Price
$8.50 each
$1.70 per 100g
Hong Kong Dim Sim Kitchen 300‑480g Selected Varieties
1/2 Price
$4.25 each
BIC Kids Colouring Pencils 12 Pack
1/2 Price
$2.75 each
Kellogg’s LCMs or Nutri ‑Grain Bars 5 Pack Selected Varieties
1/2 Price
$2.25 each
Kellogg’s Crunchy Nut Corn Flakes 380g, Froot Loops 285g or Just Right 460g
1/2 Price
$3.50 each
Tip Top Muffins 6 Pack Selected Varieties
1/2 Price
$3.20 each
80¢ per 100g
Hellmann’s Mayonnaise Jar 400g Selected Varieties
1/2 Price
$4.00 each
$1 per 100g
John West Salmon 95g Selected Varieties
1/2 Price
$1.75 each
$18.42 per kg
Nestle or Mars Medium Bars 35-53g or Skittles 30g Selected Varieties
1/2 Price
$1.50 each
Cadbury Favourites 470g Selected Varieties
1/2 Price
$12.00 each
$2.55 per 100g
Gatorade 600mL Selected Varieties
1/2 Price
$2.10 each
$3.50 per Litre
Oreo Cookies 140g or Double Stuff 136g Selected Varieties
1/2 Price
$1.60 each
Maltesers Gift Box 400g
1/2 Price
$7.75 each
$1.94 per 100g
Moccona Coffee Sachets 10 Pack Selected Varieties
1/2 Price
$3.95 each
40¢ each
Dare Iced Coffee Sachets 8 Pack Selected Varieties
1/2 Price
$4.50 each
56¢ each
Jarrah Hot Chocolate Sachets 8‑10 Pack Selected Varieties
1/2 Price
$4.25 each
Maggi 2 Minute Noodles 5 Pack Selected Varieties
1/2 Price
$2.50 each
White Wings Baking Mix 365‑560g Selected Varieties
1/2 Price
$3.50 each
Moccona Flavour Infused Coffee 95g or Freeze Dried Coffee 100g Selected Varieties
1/2 Price
$7.25 each
Bulla Ice Cream Sticks 8‑14 Pack Selected Varieties
1/2 Price
$5.00 each
Cold Power Laundry Liquid 2 Litre or Powder 2kg Selected Varieties
1/2 Price
$13.00 each
Vanish NapiSan Gold Oxi Action Stain Remover 1kg Selected Varieties
1/2 Price
$10.00 each
$10 per kg
Bref Rim Block Toilet Cleaner 42‑50g or Cleaning Gel 600‑700mL Selected Varieties
1/2 Price
$3.50 each
Glen 20 Disinfectant Spray 300g* Selected Varieties
30% off
$7.70 each
$2.57 per 100g
Poise Pads 8-16 Pack Selected Varieties
30% off
$5.35 each
Sistema Klip It Rectangle Food Storage Container 1 Litre 3 Pack
1/2 Price
$7.85 each
Johnson’s Body Care Body Wash 1 Litre Selected Varieties
1/2 Price
$6.50 each
65¢ per 100mL
mode_comment
Send it!
Feedback sent! You're amazing! 💖