mailer desk
search
cancel
location_on
2000
IGA IGA VIC Large V4 Half Price Special offers
MasterFoods Barbecue or Tomato Squeezy Sauce 475‑500mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.10
$2.10 each
CC’s Corn Chips, Samboy or The Natural Chip Co Chips 175g Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.50
$2.50 each
$1.43 per 100g
Arnott’s Shapes 130‑190g or Light & Crispy 120g Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.00
$2.00 each
Peters Drumstick 24 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $18.00
$18.00 each
63¢ per 100mL
Mars, Snickers or Maltesers Fun Size Pack 132‑192g Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.75
$3.75 each
Monster Energy Drink 4x500mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $8.75
$8.75 each
$4.38 per Litre
Rexona Advanced Protection 72hr Antiperspirant Spray 220mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $5.50
$5.50 each
$2.50 per 100mL
Primo Short Cut Rindless Bacon 750g
1/2 Price, Save $8.40
$8.40 each
$11.20 per kg
Cadbury Roses Chocolate Box 380g
1/2 Price, Save $10.00
$10.00 each
$2.63 per 100g
Pringles Chips 134g Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.75
$2.75 each
$2.05 per 100g
Kirks 10x375mL Selected Varieties
Better Than 1/2 Price, Save $8.50
$7.50 each
$2 per Litre
Cadbury Favourites 470g Selected Varieties
1/2 Price, Save $12.00
$12.00 each
$2.55 per 100g
Sunbites Grain Waves Wholegrain Chips 170g Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.60
$2.60 each
$1.53 per 100g
Pepsi, Solo or Schweppes Infused Natural Mineral Water 10x375mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $10.00
$10.00 each
$2.67 per Litre
Hong Kong Dim Sim Kitchen 300g Selected Varieties
1/2 Price, Save $4.25
$4.25 each
$1.42 per 100g
Rexona Advanced Protection 72hr Antiperspirant Roll‑On 50mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.75
$2.75 each
$5.50 per 100mL
Cancer Council Everyday Value Sunscreen SPF50 1 Litre*
1/2 Price, Save $19.50
$19.50 each
$19.50 per Litre
Kleenex Complete Clean Toilet Tissue 9 Pack
1/2 Price, Save $4.50
$4.50 each
29¢ per 100 sheets
Energizer Max Plus AA or AAA Batteries 10 Pack
1/2 Price, Save $11.50
$11.50 each
$1.15 each
Schmackos Strapz or Stix Dog Treats 500g Selected Varieties
1/2 Price, Save $8.50
$8.50 each
$1.70 per 100g
Listerine Mouthwash Fresher & Cleaner 1 Litre Selected Varieties
1/2 Price, Save $6.25
$6.25 each
63¢ per 100mL
Aveeno Moisturising Lotion 354mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $7.75
$7.75 each
$2.19 per 100mL
OMO Ultimate Triple Capsules 17 Pack
1/2 Price, Save $13.50
$13.50 each
79¢ each
Schwarzkopf Extra Care Hair Repair Shampoo or Conditioner 400mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $5.00
$5.00 each
$1.25 per 100mL
Neutrogena Makeup Remover Cleansing Towelettes 25 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $4.50
$4.50 each
18¢ each
Dynamo Professional Laundry Liquid 4 Litre Selected Varieties
1/2 Price, Save $20.50
$20.50 each
$5.13 per Litre
Johnson’s Body Care Body Wash 1 Litre Selected Varieties
1/2 Price, Save $6.50
$6.50 each
65¢ per 100mL
Johnson’s Facial Cleansing Wipes 25 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.60
$3.60 each
14¢ each
Cold Power Laundry Liquid 2 Litre, Powder 2kg or Capsules 29 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $13.00
$13.00 each
Pine O Cleen Disinfectant Wipes 100 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $6.50
$6.50 each
$6.50 per 100 units
Bref Rim Block Toilet Cleaner 42‑50g or Power Active Gel 600‑700mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.50
$3.50 each
Vanish NapiSan Gold Oxi Action Stain Remover 1kg Selected Varieties
1/2 Price, Save $10.00
$10.00 each
$10 per kg
Kellogg’s Crunchy Nut Corn Flakes 380g, Froot Loops 285g or Just Right 460g
1/2 Price, Save $3.50
$3.50 each
Kellogg’s LCMs or Nutri‑Grain Bars 5 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.25
$2.25 each
Twisties Cheese 115g, Doritos Cheese Supreme 120g or Cheetos Cheese & Bacon 90g Minis Canister
1/2 Price, Save $2.75
$2.75 each
Tip Top Muffins 6 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.20
$3.20 each
80¢ per 100g
Maltesers Gift Box 400g
1/2 Price, Save $7.75
$7.75 each
$1.94 per 100g
Mars, Nestlé Medium Bars 35-50g or M&M’s 35-49g Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.50
$1.50 each
Lindt Lindor Chocolate Gift Box 232‑235g Selected Varieties
1/2 Price, Save $15.00
$15.00 each
Violet Crumble Medium Bar 50g
1/2 Price, Save $1.25
$1.25 each
$2.50 per 100g
Darrell Lea Choc Logs 3 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.50
$1.50 each
$1.36 per 100g
Oreo Cookies 140g or Double Stuff 136g Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.60
$1.60 each
Coca‑Cola, Sprite or Fanta 12x300mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $12.00
$12.00 each
$3.33 per Litre
Gatorade or G-Active Electrolytes Water 600mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.10
$2.10 each
$3.50 per Litre
Lipton Ice Tea 1.5 Litre Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.95
$2.95 each
$1.97 per Litre
Moccona Coffee Sachets 10 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.95
$3.95 each
40¢ each
Nescafé Espresso Concentrate 500mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $5.50
$5.50 each
$1.10 per 100mL
Dare Iced Coffee Sachets 8 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $4.50
$4.50 each
56¢ each
Jarrah Instant Coffee 250g or Hot Chocolate Sachets 8‑10 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $4.25
$4.25 each
Moccona Freeze Dried Coffee 100g or Flavour Infused Coffee 95g Selected Varieties
1/2 Price, Save $7.25
$7.25 each
Continental Stock Powder 120‑130g Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.00
$2.00 each
Hellmann’s Mayonnaise Jar 400g Selected Varieties
1/2 Price, Save $4.00
$4.00 each
$1 per 100g
Continental Stock Pot 4 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.25
$2.25 each
$2.01 per 100mL
Maggi 2 Minute Noodles 5 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $2.50
$2.50 each
John West Salmon 95g Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.75
$1.75 each
$18.42 per kg
Continental Taste Twists Pasta & Sauce 80g Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.90
$1.90 each
$2.38 per 100g
Continental Pasta & Sauce 80g Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.50
$1.50 each
$1.88 per 100g
Ben’s Original Plain Rice 250g Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.70
$1.70 each
68¢ per 100g
Continental Flavoured Rice 115-125g Selected Varieties
1/2 Price, Save $1.70
$1.70 each
White Wings Baking Mix 365‑560g Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.50
$3.50 each
Bulla Ice Cream Sticks 8-14 Pack, Tub 1 Litre or Chupa Chups Stick 10 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $5.00
$5.00 each
BIC Kids Colouring Pencils 12 Pack
1/2 Price, Save $2.75
$2.75 each
BIC Kids Evolution Triangle Colouring Pencils 12 Pack
1/2 Price, Save $3.00
$3.00 each
Sistema To Go Sandwich Box 450mL
1/2 Price, Save $3.35
$3.30 each
Sistema To Go Yoghurt Pot 150mL 2 Pack
1/2 Price, Save $3.85
$3.85 each
Brunnings Potting Mix 25 Litre
1/2 Price, Save $5.00
$5.00 each
Pedigree Dentastix Daily Oral Care 7 Pack Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.50
$3.50 each
50¢ each
Armor All Car Wash 1 Litre
1/2 Price, Save $4.00
$4.00 each
$4 per Litre
Gillette Venus ComfortGlide White Tea Disposable Razors 2 Pack
1/2 Price, Save $5.25
$5.25 each
$2.63 each
Colgate Total Premium Toothpaste 115g Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.50
$3.50 each
$3.04 per 100g
Palmolive Naturals Shampoo or Conditioner 350mL Selected Varieties
1/2 Price, Save $3.00
$3.00 each
86¢ per 100mL
Nivea Sun Protect & Moisture SPF50+ Sunscreen Lotion 400mL**
1/2 Price, Save $14.00
$14.00 each
$3.50 per 100mL
mode_comment
Send it!
Feedback sent! You're amazing! 💖